Schodiskové stupne typ SP


Vyrábajú sa podľa normy DIN 24 531. Sú samonosné, majú privarené montážne bočnice a protišmykovú nášľapnú hranu, ktorá znižuje riziko pošmyknutia na schodisku. Oceľové schody sa štandardne vyrábajú z odporovo zváraných roštov SP. Oceľové pozinkované schody alebo schodiská sa používajú najmä v priemyselných budovách, ako rôzne vonkajšie schodiská, únikové alebo požiarne schodiská v exteriéroch budov, ale i v záhradách, či ako pomocné a doplnkové schodiská pri obytných objektoch. Oceľové schodiskové stupne sú veľmi vhodné a účelné do rôznych typov exteriérov. Oceľové schodnice sa montujú ku oceľovej konštrukcii pomocou spojovacieho materiálu, ktorý môže byť súčasťou dodávky schodiskových stupňov. 

  • Ako spojovací materiál k montáži oceľových schodov sa používajú skrutky M12x35, matice M12 a podložky
  • Schodisko s viac ako štyroma schodnicami je potrebné zabezpečiť aj zábradlím
  • Schodisko s viac ako 18 schodiskovými stupňami požaduje odpočívaciu podestu.

Ak uvažujete o schodoch v exteriéri alebo priemyselnej výrobe, tak ste u nás na správnej adrese. Oceľové pozinkované schody z roštov prinášajú jednoduchú montáž, nepotrebujú údržbu a starostlivosť ani v zimnom období a majú dlhodobú životnosť. Kovové schody z roštov sú lacným, ale zároveň i estetickým riešením pre akýkoľvek typ exteriéru.

Výhody schodiskových stupňov


Vysoká pevnosť


Nízka hmotnosť


Bezudržbové


Jednoduchá montáž


Dlha životnosť


Protišmykove


Galéria schodisk


Prečo si vybrať nás? 


Dlhoročne skúsenosti

Naše dlhoročne skúsenosti vo výrobe oceľových roštov, schodiskových stupňov a iných výrobkov z oceľových roštov je zárukou toho že vieme čo a ako je potrebne vyrobiť  a taktiež vieme usmerniť zanikania pri výbere toho najlepšieho riešenia tak aby zákazník bol spokojný a aby my sme sa nemuseli hanbiť za našu prácu.

KOMPLETNE PRÍSLUŠENSTVO

Ponúkame cely sortiment príslušenstva oceľových roštov ktorý rovnako ako oceľove rošty sami vyrábame. 

TECHNICKÉ PORADENSTVO

Poskytujeme odborne poradenstvo v oblasti technického návrhu oceľových roštov a schodiskových stupňov a iných našich produktov.  Naše vzdelanie a skúsenosti sú zárukou toho že spoločne dospejeme k tomu najlepšiemu riešeniu pre každého. 

DOPRAVA

Zabezpečujeme dodanie našich výrobkov priamo k Vám alebo na Vašu stavbu a to buď externou prepravnou spoločnosťou GEIS  alebo našim vlastným prepravnými  prostriedkami. Taktiež  disponujeme priestormi na dočasne uskladnenie tovaru.

FLEXIBILITA

V prípade potreby sa vieme  každému zákaznikovy prispôsobiť aj časovo a to v každom smere, či už ide o technické poradenstvo, výrobu, dopravu, nákladku a podobne.  

VÝROBA NA MIERU

Zo skúsenosti vieme že každý projekt je niečim špecificky a preto sme sa zamerali aj na zákazkovú výrobu aby naši zákazníci nemuseli prispôsobovať stavbu našim produktom ale aby sme my zabezpečili také oceľove rošty a schodiskové stupne a iné výrobky aké zákazník potrebuje.