ZVÁRANÉ PODLAHOVÉ ROŠTY

V súčasnosti sú najpoužívanejším typom oceľových roštov. Tieto oceľové podlahové rošty sú vyrábané podľa normy DIN 24 537 a dodávajú sa štandardne žiarovo zinkované, ale aj v surovom stave (tzv. čierne). Pozdĺžne nosníky z pásoviny sú zvárané odporom 2000 kVA pod tlakom 1000 kN s priečne uloženými roxorovými prútmi na každom mieste ich vzájomného styku. Výsledkom je ich vysoká pevnosť, stabilita, odolnosť a životnosť aj vo veľmi extrémnych podmienkach. Vzniknutá konštrukcia sa vyznačuje veľmi dobrou odolnosťou voči zaťaženiu a deformácii aj v ťažkých priemyselných podmienkach.

Kovové podlahové rošty, nazývané aj pororošty, sú všestranne využiteľným produktom, ktorý prináša jednoduchú montáž, takmer žiadnu údržbu v každom ročnom období, má dlhú životnosť a veľmi nezaťažuje ani vaše financie. Ak potrebujete lávku, plošinu, regál, schody, prekrytie otvoru šachty, kanála a podobne, sú pre Vás oceľové rošty najlepším riešením.

Výhody odporovo zváraných (SP) roštov


Univerzalnosť


Jednoduchá montáž 


Vysoká pevnosť


Protišmykove


Nízka hmotnosť


Dlhá životnosť


Podlahové rošty možno použiť 

napríklad ako


Prekrytie kanálov

Balkóny

Nájazdové rampy

Terasy

Parkovacie miesta

Schodiskové stupne

Anglicke dvorce

Plošiny

Čistiace rohože

Prečo si vybrať nás? 


Dlhoročne skúsenosti

Naše dlhoročne skúsenosti vo výrobe oceľových roštov, schodiskových stupňov a iných výrobkov z oceľových roštov je zárukou toho že vieme čo a ako je potrebne vyrobiť a taktiež vieme usmerniť zanikania pri výbere toho najlepšieho riešenia tak aby zákazník bol spokojný a aby my sme sa nemuseli hanbiť za našu prácu.

KOMPLETNE PRÍSLUŠENSTVO

Ponúkame cely sortiment príslušenstva oceľových roštov ktorý rovnako ako oceľove rošty sami vyrábame.

TECHNICKÉ PORADENSTVO

Poskytujeme odborne poradenstvo v oblasti technického návrhu oceľových roštov a schodiskových stupňov a iných našich produktov. Naše vzdelanie a skúsenosti sú zárukou toho že spoločne dospejeme k tomu najlepšiemu riešeniu pre každého.

DOPRAVA

Zabezpečujeme dodanie našich výrobkov priamo k Vám alebo na Vašu stavbu a to buď externou prepravnou spoločnosťou GEIS alebo našim vlastným prepravnými prostriedkami. Taktiež disponujeme priestormi na dočasne uskladnenie tovaru.

FLEXIBILITA

V prípade potreby sa vieme každému zákaznikovy prispôsobiť aj časovo a to v každom smere, či už ide o technické poradenstvo, výrobu, dopravu, nákladku a podobne.

VÝROBA NA MIERU

Zo skúsenosti vieme že každý projekt je niečim špecificky a preto sme sa zamerali aj na zákazkovú výrobu aby naši zákazníci nemuseli prispôsobovať stavbu našim produktom ale aby sme my zabezpečili také oceľove rošty a schodiskové stupne a iné výrobky aké zákazník potrebuje.